| Joker3134 a întrebat:

Iti trebuie inaltime ca sa fii antrenor de fitness?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

NU.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

A nu... ca iesi asa antrenor de fitness fara nimic, cand iesi pe usa te ia astia si de duc direct la sala.

Pai normal ca ai nevoie de cursuri si sa stii multe lucruri despre acest domeniu happy Ca altfel ce faci acolo? Dar peste tot se cer lucruri diferite, asa ca poti oricand sa ii intrebi ^_^

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns:

Nu e o limita de inaltime, conteaza sa te pricepi doar.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu, lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cunosc unu care e antrenor de fitness plus parca si ceva fotomodel- sau ceva pe acolo la 1, 60cm inaltime.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Joker3134):

Aia conteaza, sa fii bine facut. Ala de care vorbeam era tot muschi cu abdomen asa lucrat patratele
Unu burtos sigur nu se poate face antrenor de fitness

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Nu este o limită la înălțime. Îți trebuie cunoștințe...