| RAY a întrebat:

Iubitori de caini va plac pisicile? Iubitori de pisici va plac cainii?

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da si da.

| SG1995 a răspuns:

Da, și da, am și pisoi și două cateluse.

| Dismally a răspuns:

Cainii nu prea imi plac, pisicile sunt baza big grin

| Apokales a răspuns:

Nu-mi plac pisicile pentru ca nu iti apuca toata mana cu dintii, nu poti sa le dai un picior in cap pentru ca le omori. Cainii sunt mai rezistenti la joaca.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Da,îmi plac și câinii și pisicile și oamenii.

| IgnatVictor a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu știu de ce, dar enumerația ta m-a dus cu gândul la două versuri din poezia „Eu nu strivesc corola de minuni a lumii" de Lucian Blaga: „căci eu iubesc/ și flori și ochi și buze și morminte".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac pisicile. cainii nu
Ma identific la stil cu ele, practic aveam in real o porecla care face referire la pisici

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pisymann oder katzenmann

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ultimul cuvant la propriu laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pacat ca nu se pot trimite poze pe TPU, sunt la sala, sa vezi cum sare burtica ca la ea in filme pentru adulti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si eu am putina burta mai nou asa o burta de bere laughing Am facut deja putina alergare azi dimineata la 5 dupa aia vreo 2 ore de plimbat in oras, acu bag o bere si ma pregatesc de somn pana diseara Sunt treaz de ieri ora 5PM