| heroforyou a întrebat:

Iubitul mea m-a blocat pe Facebook dupa ce ne-am certat si as vrea sa intru de pe un alt profil sa vorbesc cu el, iar alt cont nu pot sa imi fac ca nu mai am adresa de mail. Daca cineva are un cont de Facebook care nu ii mai foloseste, imi lasa mie emailul si parola? Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici ca e fizica nucleara sa iti faci alta adresa de mail... ai nevoie de aprobare de la NASA

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai numărul lui de telefon? Sună-l! Lasă-i mesaj pe whatsapp. Dacă nu vrea să-ți răspundă la apeluri, ce te face să crezi că ți-ar răspunde pe Facebook?! Mai bine așteaptă să-i treacă supărarea.

| J0B0MAT a răspuns:

De crearea unui nou mail ai auzit?

| BlackChocolate1 a răspuns:

Nu ai numărul iubitului tău?
Iar dacă te-a blocat, crezi că ar vrea să vorbească cu tine, indiferent de pe ce cont i-ai scrie?!