| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu, si-a cumparat o masina si a pus-o pe numele meu. Ce vrea sa insemne asta?

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Probabil are datorii si ii este fica sa nu-i ia cineva masina.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Enorm de mult - in sensul ca te iubeste si are incredere deplina in tine. Apreciaza si rasplateste aceasta incredere cu mare grija. Nu-l dezamagi - te vrea categoric in viata lui!

luciana
| luciana a răspuns:

Intotdeuna, este bine ca sa fii intrebat de vrei ca ceva ( ce apartine de fapt altcuiva si care este si scump ca si valoare ) sa iti fie trecut pe numele tau ca si cand tu ai fii propietarul : 1) - S-ar putea ca sa fie sincer si sa te iubeasca si asta sa fie o dovada suprema de iubire si 2) - Sa ascunda de fapt niste alte dedesubturi si sa nu apara ca el e adevaratul propietar si acel autoturism, sa nu apra ca fiind pe numele lui sau, sa fie implicat in cine stie ce afaceri. Ce sa iti zic, poate este un om extraordinar si te iubeste ( dovada aceasta fiind -suprema ) sau sa ascunda cu buna stiinta ca el e propietarul de drept. Nu crezi ca asta poate te si obliga cumva, sau poate ca relatiile dintre voi sunt avansate si urmeaza cererea in casatorie, de fapt, numai tu trebuie sa stii cel mai bine, ce poate sa insemne aceasta. Poate fii si un om bun si sa il judec gresit, dar in viata mea mi-au placut lucrurile clare si sincer, nu prea am dat dovada de naivitate. Sper ca de aceasta data, eu- sa fiu cea care ma insel si ti-o doresc din suflet. Daca este omul sincer si cinstit,( ceea ce in ziua de azi este tot mai rar acest lucru ), inseamna ca tu esti cea norocoasa si chiar ti-o doresc din suflet. Cu urari numai de bine si fericire, Lucien.

| alecs871 a răspuns:

Sa vezi ce o sa curga amenzile in cutia ta postalahee hee

| deeea28 a răspuns:

Copilarii, frumoase copilarii.Cand vei creste mai mare imi vei da dreptatewinking

| uite aici a răspuns:

Inseamna ca poti sa o vinzi daca va despartiti.

| angelinthedark a răspuns:

Vaiiii ce oare poate sa insemne nu te fa ca nu sti si nu te lauda! Te adora iuiuiuuiui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna? Ca are ceva de ascuns! Deci cu ce se ocupa?

Pina una alta, tu platesti impozit, amenzi, asigurare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca contezi mult pentru. el. stii pentru. un baiat o masina este foarte importanta.