| beauty a întrebat:

Iubitul meu mi-a cumparat inel de logodna, dar nici macar nu mi la pus el pe deget mi l-am pus singura si el nu ma cerut. vrea sa ma ceara de la parinti peste cateva saptamani, dar vreau sa ma ceara si pe mine personal, i-am spus si lui asta dar el a spus ca ma va cere sa am rabdare. ce vrea sa insemne asta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beauty. daca el ti-a dat inelul, pana se hotaraste el? pot sa te cer eu de vreo doua trei ori? sau mai astepti putin? eu vreau sa profit de ezitarea lui, daca esti de acord. sunama.