| Lorenaa a întrebat:

Joc de ceva timp stardoll si mi-a aparut la academie( cei care joaca stiu) sa creez un stil de camera.Ce trebuie sa fac sau pe ce trebuie sa apas ca sa fac acesta misiune? Va roooog :* Fundita:*love struck

Răspuns Câştigător
| Margot a răspuns:

Aa...daca inca nu ai reusit. intrii intr-o camera de a ta (nu prima) si in stanga ai o sageata.Dai click pe 'creeaza stilul camerei', iti imbraci papusa cum vrei si salvezi (dai pe "salveaza" butonul din dreapta jos)happy Sper sa iti fie de folos! pa, pa.

| Lorenaa explică (pentru Margot):

Vaaai! Merci mult :* :* :*.

| Margot a răspuns (pentru Lorenaa):

Cu placere draguta :*