| Superior a întrebat:

Judecati oamenii care se uita la animeuri? De ce?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Doar pe cei care pun intrebari stupide cand nu le convine ceva, sperand sa le dea cineva dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.nu, de ce aş face asta?
și eu m-am uitat, mare chestie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Pentru ca majoritatea sunt prosti de dau pe afara si ma amuza cand se oftica. Si ce se mai oftica, ohohohoho.

| BIoody a răspuns:

Din pacate doar doamna EmptyBook din cate am vazut big grin pardon Empty2k17 acum csf unii sunt in urma cu timpul laughing (gandirea)
La multi aniii 2k18 planetaaa pamant europafm Romaniee fa galagie sa se stieee (scuze am baut prea mult tequila cu energizant) big grin

| RAY a răspuns:

Primului raspuns i dau dreptate, din contra multe sunt mai bune ca filmele clasice

| Superior explică (pentru RAY):

Prin multe te referi la anime?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza ce fac altii atata timp cat nu afirma prostii si nu fac pe desteptii, deci nu, nu ii judec.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Sunt de acord, dar sunt si cazuri in care poate te inseli, si ar trebui sa te uiti si din perspectiva altora, si chiar daca tot ei gresesc, lasa-i in treaba lor happy

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Da

| VibeTrix a răspuns:

Sincer eu nu judec persoanele care se uita la anime-uri. Dar personal le consider mai timide si inchise, desi nu ar trebui sa fie.

| otakugirlplease a răspuns (pentru VibeTrix):

Tu te uiti?

| VibeTrix a răspuns (pentru otakugirlplease):

Nu!