| Elly1 a întrebat:

Justin Bieber mai este cu Selena Gomez? [funda, pentru un raspuns convingatorbatting eyelashes]

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Nu...s'au despartit.
acum gayber e impreuna cu fratele ei!

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Stai să văd dacă pricep, deci. Dacă eu îţi spun că nu mai sunt împreună din cauză că nu se mai ţin de mână şi bla`bla`bla, îţi dau un răspuns convingător, îmi dai fundă? Lol, eu tot pot aduce la răspunsuri convingătoare dacă nu sunt adevărate.
În concluzie, noi nu avem de unde să ştim ce le trece lor prin cap(uri). Dacă vrei să afli ce se întâmplă cu adevărat, întreabă-i pe ei. Şi, cum asta nu se poate, rămâi cu curiozitatea asta. happy

| AnneMarri a răspuns:

@Vogue, da maare record mondial. laughing

| Neimportant a răspuns:

Dracu mai stie'. Aia sunt împreună câteva zile/săptămâni/luni apoi se despart. E viaţa lor, nu`mi păsa ce fac ei `! happy

| Neimportant a răspuns:

@Promisiunea, inca un raspuns inteligent smug record mondial?

| Me_3490 a răspuns:

Nu stiu. Dar de ce ne-ar pasa noua de ei? Lor le pasa de noi? Nici nu stiu ca existam! Este viata lor, nu avem de ce sa ne bagam unde nu ne fierbe oala.

| swag a răspuns:

Nu. S-au despartit. Justin Bieber a dat un interviu la radio unde a spus asta. Am ascultat o data inerviul, dar nu mai stiu unde l-am gasit. Cica selena era invidioasa pe prietenia dintre justin bieber, chris brown si alti rapperi. Asta a dus la ruperea relatiei. Funda? big grin