| luana2001 a întrebat:

L-am auzit pe prietenul meu vorbind la telefon cu alta fata. Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, deci.depinde cu care fata si ce a vorbit.Nu cred ca trebuie sa faci acuzatii sau sa te gandesti la cine stie ce inainte de a sti despre ce e vorba.Vb.cu el si afla, trebuie sa existe incredere si comunicare intr-o relatie.
Deci, poate fi o ruda, o colega, o amica, sau poate chiar e si cu acea fata si te insala dar totusi banuieli sunt multe, insa adevarul poate fi undeva la mijloc...intereseaza-te si nu te grabi sa iei o decizie, ce anume ai auzit ca a vorbit?
Intreaba-l pe el sa te lamureasca!

1 răspuns:
| gabriela a răspuns:

A fost curios de reactia ta! laughing Fi diplomat, nu observa...vei avea de castigat. Asta, sigur pana la o limita!