| AlexAndrei27 a întrebat:

La bancomate afara sunt camere sau doar inauntrul bancii?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Peste tot unde sunt bancomate sunt instalate camere de supraveghere.
Nimic nu trece neobservat.
Dar atat timp cat nu am nimic de ascuns, nu cred ca ma intereseaza daca au ori ba camere...
O seara buna happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice bancomat eista camere

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca sunt montate camere de supraveghere care sunt plasate in asa fel/mod incat sa poata fi recunoscuta/identificata orice persoana care foloseste bancomatul respectiv.

| AlexAndrei27 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai orasul meu e mic, si la mine doar in banca sunt camere, afara nu sunt.

| Fatamuntilor a răspuns:

Logic! E SI INTERESUL posesorului de card!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt și afară.

| SebylVane1890 a răspuns:

Normal ca sunt si afara...De ce? Te gandesti sa faci pe altruistu' si sa usurezi pe vreunu' de bani?laughing)