| FeelLove a întrebat:

La cartela cosmote mi s`a reactivat automat extraoptiunea freestyle cu 0, 5 euro credit lunar. In mesajul pe care l`am primit de la 500 scrie ca se va reactiva si luna viitoare. Ce sa fac pentru a nu se mai activa extraotpiunea automat? Pot face ceva pentru a`mi retrage aceasta extraotpiune? De cand mi s`a activat oferta nu am sunat deloc, mai ales ca am minute si mesaje bonus de la reincarcare.

1 răspuns:
| litlledolleioanna a răspuns:

Suni la 1234. sau daca nu trebuie sa astepti sati expire minutele si dai la *100diez si iti activezi alta