| AL3xXxXxXx a întrebat:

Daca am activat o cartela 2000 vibe cosmote de pe un abonamet la urmatoarea reincarcare de unde imi va lua credit? zice ca se va reactiva automat daca o sa am in cont 3 euro

Răspuns Câştigător
| IQBoxGeek a răspuns:

Iti va lua din contul cartelei prepaid. Adica vor intra minutele doar daca tu ai reincarcat cu minim 3 euro pe care ti-i retrage cand expira extraoptiunea. Altfel nu iti ia din alt "cont", stai linistit.

| AL3xXxXxXx explică (pentru IQBoxGeek):

Deci inseamna ca nu imi ia de pe abonamentu de pe care am activat cartela...chiar daca nu o sa am dupa ce expira optiunea 3 euro. sa se reactiveze.

| IQBoxGeek a răspuns (pentru AL3xXxXxXx):

Numai daca vrei tu sa transferi de pe abonament credit, altfel nu o sa iti ia automat. Daca nu ai credit cand expira EO, n-o sa mai poti sa suni pana cand incarci din nou.

| AL3xXxXxXx explică (pentru IQBoxGeek):

K. multumesc pentru ajutor