| Mandark a întrebat:

La cate intrebari mai trebuie sa sa raspund ca sa nu mai fiu membru junior sau ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Ca să fi membru senior trebuie să ai 100 de răspunsuri şi 10 zile vechime pe site. Tu mai ai 55 de răspunsuri de dat şi eşti senior.

| forever4you a răspuns:

Trebuie sa ai o vechime de 10 zile si sa ai peste 100 de raspunsuri datehappy.