| Deniiiiiiiiiiiiii a întrebat:

eu sunt utilizator junior pe acest site. cate nivele Sau cum se numesc si la cate intrebari trebuie sa raspund ca sa fiu utilizator senior de exemplu. va rog. funda

Răspuns Câştigător
| lorrenush a răspuns:

Peste 100 de raspunsuri sau minim 10 zile de activitate!
funda?tongue

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Trebuie să ai cel puţin 10 zile pe site şi 100 de răspunsuri.
Momentan cred că ai remarcat că nu poţi vota, raporta şi scrie pe chat.
Asta e! Aştepţi, dai răspunsuri.
Baftă!

| Mickulash a răspuns:

100 de raspunsari si 10 zile de activitate. Deci trebuiesc indeplinite ambele conditii. Dupa care ajungi senior. funda?