| 12alex12 a întrebat:

La cate puncte ma fac senior?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri. si 10 zile de la inscrierea pe site. O zi cat se poate de frumoasa.

| dacia63 a răspuns:

La cati ani nu te intereseaza? :-)

| Simpluuu a răspuns:

Cu siguranta nu la 5000 si ceva cum ai tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5000 de puncte, adică echivalentul a 100 de răspunsuri şi 10 zile de la crearea contului.

| Simpluuu a răspuns (pentru anonim_4396):

WOW! inseamna ca si eu sunt senior

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpluuu):

Eşti senior tu!
Şi nu mă contrazice, 5000 de puncte = 100 de răspunsuri.
Hai să ne uităm în întrebările frecvente. Îţi dau şi un citat de acolo: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente''
In ce conditii raportarile pot duce la respingerea unei postari?
...(nu asta contează, deci sar peste partea asta)
*cele 5000 de puncte sunt echivalentul a 100 de raspunsuri postate pe site.

| Simpluuu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok ok ok

| YoSiAtat a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am 7800 puncte aproape si nu sunt senior ( deci 5000 puncte nu e echivalent 100 raspunsuri)

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru YoSiAtat):

Ca sa fim mai exacti 100 de raspunsuri

| anonim_4396 a răspuns (pentru YoSiAtat):

Am văzut. Dar aşa scria în regulament, nu e vina mea altfel.