| YahOOzOOp a întrebat:

La ce foloseste modul standby al calculatorului?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Nu consuma curent. Daca apesi SHIFT se va transforma in hibernate si este mult mai folositor decat Turn Off, caci iti salveaza setarile, tot. Daca ti s-a parut folositor raspunsul, ma multumesc cu vot nu neaparat cu funda. Sper sa te ajute.

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Dahee hee normal HIBERNATE e la fel cum zice ramane salvat tot, nici nu consuma curent fata de standbywinking doamne

| deian7 a răspuns:

Modul standby este folosit pentru a inchide calculatorul si a avea slavat tot ce ai facut adica daca vrei sa pleci undeva si nu vrei sa inchizi calculator pentru ca de exemplu se porneste greu sau altceva dai pe standby si se inchide iar cand vrei sa intri inapoi apesi o tasta sau apesi pe buton si calculatorul continua de unde o ramas.

Răspuns utilizator avertizat