| byalasama a întrebat:

La ce liceu as putea merge? Am medii bune. Inafara de matematica, romana si bio la care am 9, am 10 la tot. Sunt clasa a shaptea si nu sunt decisa unde sa merg. Stau in Brashov. Ash vrea la Shaguna dar nu stiu ce profil sa aleg. Biologia nu prea imi place. Mate nici atat. stiintzele sociale ma lasa rece... De placut imi plac limbile straine. Mi s-a propus sa merg la Unirea la spaniola. Ideea imi surade dar consider ca imi pot alege un liceu mai bun. Voi ce ziceti? Unde as putea merge?

1 răspuns:
| Ramo_5898 a răspuns:

Pai daca iti plac limbile straine ai putea sa mergi la profil de filologie cu bilingv engleza, spaniola, germana...