| chiftelutacrocanta a întrebat:

La ce te gandesti inainte sa dormi?

9 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Ce bine e in pat laughing (dupa ce ma trezesc si imi fac patul, nu ma mai intind pana noaptea, in rest rar imi sprijin spatele de vreun spatar, deci sunt rupta de oboseala) si ca nu m-as mai trezi, dar nu vreau sa imi las catelusa pe mana altcuiva...

| Doub a răspuns:

La bacul care mă aşteaptă, la durerea mea odioasă de spate, la cât de ciudat o să fie viitorul, la reproducerea mamiferelor, dacă am închis aragazu', la cum o să mă uit eu la meciurile naţionalei, şi la alte 'enşpe mii de chestii.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Si... teoretic, asta este toata ziua ta, nu?

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

De fapt, asta e toată noaptea mea.

| R0R0 a răspuns:

Secret! tongue

| Florentina9210 a răspuns:

La el. Ironica mai sunt in perioada aceasta.hee hee

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai ma mai gandesc la ziua de maine la cum va fi, la ce o sa fac sau cum o sa fie subiectele de la un test anume sau teza la scoala din astea chestii obisnuite.

| DeathOfDreams a răspuns:

Scene şi scenarii imaginabile care probabil nu se vor întâmpla niciodată.
Într-un final adorm gândindu-mă la ele, aşa că dimineață nu sunt uimită de faptul' c-am visat lucruri ciudate.

| UzOm a răspuns:

La moarte!