| Emma8 a întrebat:

La ce va ganditi cand spun "Dragoste"?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ma gandesc la acele clipe minunate si la suferinta care a urmat, e un sentiment frumos de care noi oaamenii ne batem joc ca asa suntem noi nu stim sa apreciem ceea ce avem, mereu vrem ceva nou apoi ne vaitam ne plangem, suntem o specie de tot rasu sincer

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La fieru de calcat cand scoate aburi

| neutrino a răspuns:

La ce varsta ai! Nu doresc sa incalc legea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cartofi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fel de cartofi? dulci, amari?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

nu contează, cartofi să fie.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandesc la acele clipe minunate si la suferinta care a urmat, e un sentiment frumos de care noi oaamenii ne batem joc ca asa suntem noi nu stim sa apreciem ceea ce avem, mereu vrem ceva nou apoi ne vaitam ne plangem, suntem o specie de tot rasu sincer

| JustSquirrels a răspuns:

Ce e aia "dragoste" si cu ce se mananca? Doamne, ce cuvinte inventati. "Dragoste"... Pff.

| sooome a răspuns:

Pasiune.