| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti? La ce va ganditi in momentul actual?

Răspuns Câştigător
| AndreeaG a răspuns:

Ce sa facem, bine:*...La intrebarea tahappy. Tu? Cum o mai duci cu viata?smug

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La atrocitatile de maine de la chimieI don't want to see

| Hmmmm a răspuns:

Eu acum am ajuns acasa.am fost cu surioara iubitului meu la teatrul d papusi ca sa vedem "punguta cu 2 bani"dupa care am fost la o prajitura.
acum stau si ma gandesc cu ce sa o imbracam sambata, deoarece e ziua ei d nastere si vrea o rochita d zana sau printesa.asa ca am scos cartile cu povesti d p raft si ma uit prin ele sa vad daca imi vine vreo idee.big grin

| marrr a răspuns:

Eu una fac foarte bine! Am ajuns acasa si azi am fost de serviciu pe scoala si ce bine a foooost^^ ca m-am scapat de cele mai grele orelaughing Si ma gandesc in ce ma-mbrac maine

| Luori a răspuns:

Eu fac bine, azi am avut o super zi la scoala cu colegiihee hee

Acum ma gandesc ca ar trebui sa gasesc o cale sa ma dezlipesc de pc, ca sa ma uit prin teme pentru olimpiada :d

| PurpleLadybug a răspuns:

Eu momentan sunt putin trista, nu stiu dc si am obrazul umflat...straight face nu intrebatiwinking

| Chocolate a răspuns:

... la cat e de ratata planeta astahappy

| just|breathe a răspuns:

Ma gandesc cum sa intru in vorba cu un necunoascut...Pentru mine e destul de greu...

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Acum ma gandesc cum sa-mi planific toate lucrurile pe care le am de facut de dimineata ca la ora 12 sa fiu gata si sa pleclove struck

| AndreeaG a răspuns:

Succes si sper sa reusesti tot ce iti doresti in viata!>big grin

| vyo a răspuns:

La ce raspuns sa iti dau.

| florin_7920 a răspuns:

As vrea sa fiu din nou adolescent ce frumoasa era viata dar a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adinuta mai bine, multumesc, cineva m-a sfatuit sa fiu ceva mai increzatoare si o sa-i ascult sfatul, cred ca asta e ceea ce-mi lipsea dintotdeauna, increderea in mine, dar am avut si diferite motive sa devin asa.De-acum insa, astept primavara sa rasara din nou soarele pe strada meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult, la fel si tie si tuturor!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destul de bine si cam obosita big grin, am avut o zi tare incarcata. Ma gandesc la niste scuze pentru a nu merge maine la scoala, deoarece vreau sa dorm mai mult.