| thanos a întrebat:

La ce varsta esti cel mai puternic fizic?
raspunsul cel mai rapid primeste funda

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

In jurul varstei de 25-30 de ani.

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Intrebarea,nu cred ca poate primi un raspuns elocvent! In cazul in care faci sport de mic, poti fi destul de puternic fizic si la 15-16 ani, fata de o persoana de 20 ani,care a stat degeaba si doar a mancat,atunci muschii nu s-au dezvoltat.
Daca e sa extindem intrebarea,aceiasi persoana, pe parcursul vietii, probabil devine mai puternica fizic, poate in jurul varstei de 35, poate 40 ani.Depinde de cat de activ esti, cum te hranesti si daca faci sport.

| thalyslly a răspuns:

Intre 20-30