| unprietenaproape a întrebat:

La ce visati? Ca cine va ti dori sa fiti?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ca mine. Iubit, iubitor și liber.

| Freya1 a răspuns:

Multimilionara in euro si lire

| CleanHeart a răspuns:

Nu mi-as dori sa fiu ca nimeni sunt multumita cum sunt cu rele si cu bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multe. Sper sa le si pot face.Ca nimeni.Ma multumesc asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu ca Zmeu' Ninja' atat.

| munteanuionvictor a răspuns:

Visez să fiu mai îndrăzneț și mai generos.

| leapșa a răspuns:

Dupa o perioada mai conflictuala din viata mea, mi-am dat seama ca-mi doresc/ visez: 1. sa fiu independent.
2. sa am o familie, iar daca nu se poate realiza asta... Sa fiu inconjurat de prieteni.

| Rm12 a răspuns:

Nu mi-as dori sa fiu nimic, ca nimic nu-mi place asa mult. Insa am un loc in care as vrea sa fiu pentru tot restul vietii mele.