| vortex12 a întrebat:

La jocul juiced2 imi merge sacadat...stie cineva ceva?

4 răspunsuri:
| UnderGroundForMe a răspuns:

Iti merge sacadat pentru ca probabil nu am PC performant

| vortex12 explică:

Nu dar daca intru odata din 5 ori merge perfect si de placa vofeo n-are legatura mi-a mers jocul just cause

| oscar_5862 a răspuns:

Jocul,, juiced2'' iti merge sacadat dincauza ca nu ai unu calculator performant sau vorbesti cu cineva pe messenger si te si joci sau ai probleme cu placa video.

| Marius_Badea_1994 a răspuns (pentru oscar_5862):

Are dreptate si la mine merge la fel sacadat si l-am rulat fara sa am nimic deschis avand pc de 2 ori ma bun decat cerintele recomandate