| ◕matza◕ a întrebat:

La lady popular lvl 5 ce crea sa zica la scopu acesta? Fundabig grin:Xhappy:*..."Castiga cel putin 30 de"Duel"sau "Duelul modei"? Plsss fundatongue:X:*big grinhappy

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

Trebuie sa castigi provocari. 30 in numar. ai in dreapta sus provocari. trebuie sa castigi 30.
luptele doamnei: trebuie sa vedeti care a mai puternica.care are fericire, sete, foame etc si le compara
duelul modei: trebuie sa joci duelul modei si cea care a adunat mai multe puncte castiga