| JustMeNck a întrebat:

La multi ani de martisor toate fetili...kiss Ati primit martisoare? Pe cat e baba voastra?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Multumim si tie o primavara frumoasa cu multa sanatate, am primit si pupici si martisoare si mesaje, iar baba mea e pe 7..normal ar fi pe 8, dar am fost declarata cu o zi mai devreme.
O primavara frumoasa sa aihappy

| JustMeNck explică (pentru caramela):

Si a mea e tot pe 7 big grin

| anad a răspuns:

Multumesc pentru urare si "La multi ani!" si tie!
In fiecare an imi aleg data de 7, urmaresc vremea, imi propun sa tin minte cum imi va fi anul, dar uit dupa putin timp!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,am primit martisoare si flori, foarte frumoase.

| AtateaConditii a răspuns:

Baba mea e pe 8 si am primit doar 2 martisoare de la o colega, baietii din clasa noastra se mai presus de noi si nu au adus, cretini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mulţumim de urare.
Da am primit şi mărţişoare, baba mi-am pus-o pe data de 8 martie.
Te pup!

| NoLiesJustLove a răspuns:

Buna! multumim mumoskiss.da am primithappy...sincer nu am ales chestia aia cu baba nici nu prea stiu cum e

| JustMeNck explică (pentru NoLiesJustLove):

Pai trebuie sa-ti alegi o zi intre 1-8 martie si in functie de cum e vremea in acea zi asa o sa-ti mearga tot anul...de ex: daca e frig iti merge rau si daca e cald iti merge bine. kiss

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru JustMeNck):

Mersi frumoskiss atunci baba mea e pe 2 adica mainehappykiss

| JustMeNck explică (pentru NoLiesJustLove):

Cu mare placere! >big grin

| Aneke a răspuns:

Multumesc.La multi ani si tie.
Am primit multe martisoare si imbratisari de la colegi.Baba mea este pe 3 si sper sa fie o vreme frumoasa.
S ai o seara faina.