| albastrel a întrebat:

La multi ani... Mie! big grin La multi ani tuturor Florilor, multa sanatate si tot ce va doriti!

Cine isi sarbatoreste azi ziua numelui?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Multumim, la multi ani si tie, sa fi sanatoasa si iubita cat vrea inimioara ta, ursul meu se numeste Florin, sarbatorim in doibig grin

9 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Multumesc la fel, la mine azi e ziua de nastere nu am niciun nume de floare, La Multi Ani tuturor :*

| albastrel explică:

Multumesc la fel tuturor!

| criss:) a răspuns:

La multi ani! sa ne traiesti 100 de ani de acum incolo, daca vreilaughing
pai:unchiul meu, o prietena, o matusa si un alt unchi.

| kaya a răspuns:

Multumesc eu am ziua numelui dar nu sarbatoresc big grin

| kaya a răspuns:

La multi ani si tie si sa traiesti cu numele big grin

| darkeyes a răspuns:

:p eu am 4 rude ale caror zile sunt azi dar 2 dintre ele sunt nascute in aceasta zitongue
Oricum la multi ani :* si cu prilejul Pastelui iti doresc ca lumina Invierii sa iti umple sufletul de blandete, bunatate si sanatate:X

| DeeDee28 a răspuns:

La multi ani la toti happy

| roxyrocks a răspuns:

La muti ani tuturor! pai azi e ziua fratelui meu si altor rude si prietenilove struckla muti ani tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani, tie si tuturor celor care poarta nume de flori!