| An0nim01 a întrebat:

,
Hei!, sunt nou pe aici. Urari pentru toti cei cu numele Mihai si Gavril, care isi sarbatoresc ziua onomastica.
Cu ocazia sarbatoririi numelui primiti un calduros La Multi Ani!, multa sanatate, realizari si tot ce va doriti alaturi de cei dragi

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Multumesc happy chiar e foarte dragut din partea ta ceea ce faci happy

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna :X!
Mersi, mersi frumos happy.Pe mine ma cheama si Gabriela blushing.
>:d

| LittleMissCupcake a răspuns:

Iti multumesc mult, eu sunt Mihaela. Foarte frumos din partea ta, multi pun intrebari care sa jigneasca oameni, dar m-a impresionat intr-un mod placut urarea.

| An0nim01 explică:

Multumesc ca apreciati asta!happy