| anonim_4396 a întrebat:

La multi ani tuturor celor care isi serbeaza azi numele sfant.

sa aveti parte de sanatate multa, bucurii fara masura si mult noroc.

Fiti BINECUVANTATE.

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Mă cheamă Măriuţa şi sunt tot tristă. Urarea ta n-a avut niciun efect asupra mea.

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

La multi ani Mariuta si imi pare rau sa aud ca esti trista.Nu pot face minuni, mai ales imediat.
Fii BINECUVANTATA.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţumesc.

19 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Hmm, mi-ai reamintit că trebuie să îi spun la mulți ani mătuși mele că și ea mi-a zis mie de sfântu Ion.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

LA MULTI ANI si din partea mea.Ani multi si sanatosi sa aiba.

Fie BINECUVANTATA.

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc asemenea, ivancea.În caz că și tu ai o Marie în familie la mulți ani și din partea mea.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc,dar nu am fericirea de a avea un nume SFANT in familie.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am o matusa care o chema Maria, dar spune ca sarbatoreste de 8 septembrie
O verisoara, dar a plecat
Aaaa si pustiul de care am avut grija, Marian, dar e in tabara.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Prin puterea pe care o am, ii binecuvantez in numele MARIEI.De ce serbeaza matusa pe 8, vorbim, dar nu vreau sa ocup spatiu aici.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc si ma bucur ca te avem printre noi!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Multumesc si eu...stiu ca multi ar vrea sa dispar.Dar nu mor caii cand vor cainii!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Te asigur ca nu esti singurul!

Din moment ce respectam regulile de pe acest site plecam cand vrem noi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ştii ce e ciudat? Mă cheamă Alexandra şi deşi mai am un prenume, care vine de la Maria (unul oribil din păcate...), puţinii care ştiau asta mi-au zis "La mulţi ani, Alexandra" laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti spun si eu La multi ani! Acei putini care stiau, bucura-te ca nu te-au uitat.Nu inteleg de ce consideri acel nume oribil, dar ca si celorlalti, iti spun:fii BINECUVANTATA.de sanatate si noroc sa ai parte.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc big grin

| Happyjump a răspuns:

E bine ca unii se mai gândesc si la asta, dar nu ma chema Maria deci degeaba

| Ichnat a răspuns:

Astazi teoretic nu se serbeaza nimic, pentru ca Maria a murit azi...

Dar oricum... La multi ani! happy

| anonim_4396 explică (pentru Ichnat):

Azi nu vreau sa intru in polemica. Daca nu ai inteles semnificatia acestei zile SFINTE poate o vei face mai tarziu.Pace tie.

| Ichnat a răspuns (pentru anonim_4396):

O voi face mai tarziu? Cat de tarziu?
Am zis doar ca nu se serbeaza azi ziua de nume... straight face

| anonim_4396 explică (pentru Ichnat):

Este doar parerea ta.Stii ce inseamna numele ales de tine pe site in vorba populara? Te rog, nu incerca sa imi spui semnificatia zilei de azi.Fa-o cu altcineva.O zi buna.