| Ramona_2721 a întrebat:

La noi in scoala s-au marit orele de sport, si cam nu este bine(pentru mine), e foarte greu, dar multi spun ca este un avantaj dar nu inteleg de ce?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Este un avantaj fiindca sportul este necesar fiecaruia... e vorba de sanatate!

P.S. Bucura-te ca nu s-au marit orele de mate!

| AnneMarri a răspuns:

Probabil lor le place sportul deoarece au un fel de oră liberă, unde nu învaţă şi nu scriu nimic.
Dar mie mi se pare o prostie şi sportul, muzica şi desenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un avantaj ca să piardă vremea, să scape de o oră mai grea. Nu înțeleg, sunt de acord cu practicarea sportului, dar nu la școală. Este o activitate pe care o poți face oriunde altundeva, ce înveți din sport :-s?