| MaliceThemen a întrebat:

La nokia 5800 express music... ce contine pachetul? stiu ca da un stylus si pe langa da si o pana tot ca stylus? Funda

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Pixul stylus este in capacul de pe baterie, adica face parte din telefon, nu este un accesoriu.Mai contine cum ai zis tu acea pana tot ca stylus, apoi mai trebuie sa fie un card micro sd de 8GB, tot in telefon, un cablu de date si unele vin si cu un cablu pentru TV plus incarcator auto pe langa acela de priza.Tot la unele vine si cu o curelusa de purtat la mana.