| salmankhan a întrebat:

La o persoana de pe facebook am trimis pria multe cereri de prietenie cum tot am anulat si am trimis, dar acum nu mai pot sa trimit cereri la acea persoana, imi scrie Please don't send repeated friend requests to the same person. This is against our Community Standards, and can be considered harassment. ce trebuie sa fac ca sa pot trimite din nou cererea de prietenie la acea persoana?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca ai abuzat de acest serviciu, facebook ti-a blocat dreptul de a mai trimite cereri de prietenie pentru o perioada! Ceea ce ai facut tu, este considerată hărţuire, şi este împotriva standardelor comunitare Facebook. Acum asteapta pana ti se va debloca serviciul si apoi te ve-i putea folosii de el.
Bafta!