| CristinaBibiGetalifebitch a întrebat:

Hey!, Cum pot trimite din nou cereri de prietenie pe facebook?, mi s-a spus că nu pot trimite timp de 30 de zile cereri de prietenie cam aşa. : We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 30 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.
bun nu m-au mulţumit răspunsurile celorlanţi cu :
Să dau la persoana respectivă ( căreia i-am trimis cererea ) şi să dau " Anulare " din păcate nu mai ştiu persoana şi atunci? care-i soluţia? un răspuns concret... vă mulţumesc anticipat! dau fundă. rămân datoare!

1 răspuns:
| youangeldevil a răspuns:

Pai astepti 30 de zile pana ti se deblocheaza facebook si dupa ii dai cerere