| NobodyD a întrebat:

De ce cand trimit prietenie pe facebook imi scrie "We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 7 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know."? Am fost blocata de cineva sau de ce imi anuleaza cererea?

Răspuns Câştigător
| CristianMarius a răspuns:

Ai trimis cereri prea multe dupa o saptamana se reactiveaza contul.Prea multe cereri trimise sunt considerate spam-uri Nu se intampla nimic cu contul tau

5 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Am patit la fel lasa ca dupa 1.000 de prieteni te vor ruga altii sa fii prieten pe FACEBOOK iti zice unu' cu 1350 de prieteni! happy Parca!

| justme91 a răspuns (pentru MoneyMoney):

Si crezi ca e o mare reusita sa ai cat mai multi prieteni VIRTUALI? ha

| justme91 a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri persoanelor pe care aparent nu le cunosti, asa ca esti blocata pentru cam 7 zile. bravo!

| justme91 a răspuns:

Ok dar vezi tu. e cu dus si intors numarul de unici veniti de pe TPU avand in vedere ca majoritatea au IQ-ul subunitar. nu e chiar asa un mare plus insa bravo ca iti promovezi blogul.

| NobodyD explică:

Ooops! laughing