| LostInDreams a întrebat:

La profil nu primeste si imagini de tip untitled? exista vreo cale de a transforma o imagine de tip untitled(facuta in paint) in una compatabila pentru avatarul profilului de pe TPU? daca da, cum? mersi, fundita:X

2 răspunsuri:
| misskitty a răspuns:

Pai cind faci poza in paint, in file ai save as. dai nume la poza si nu mai e untitled.sau pe poza numita untitled dai click dreapta si ai rename. dai click stinga si schimbi numele

| red84ro a răspuns:

Untitled nu e un tip de format, pur si simplu nu ai denumit fisieru de aia ii zice untitled.
Deschizi paint'ul si dai save as si alegi formatul Jpeg e ok