| LostInDreams a întrebat:

Am pus o intrebare azi, mie imi zice ca am 2 raspunsuri, dar cand vreau sa verific nu imi apare nici unul(doar intrebarea), deci nu mi-a dat nimeni caracter irelevant.imi apare mie gresit sau nu pot sa vad eu raspunsurile? Intrebarea suna cam asa:pot pune la av profilului imagini facute in paint? daca nu, exista un program ceva care sa le faca compatabile? care este? mersi dau si fundita

Răspuns Câştigător
| Alecsandraa97 a răspuns:

Pai asa se intampla, la mine a fost la fel, dar dupa ceva vreme sau chiar o zi iti va aparea acele 2 rasp happy Fundita?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca ti-au raspuns useri care sunt in prima lor saptamana pe site, raspunsurile lor stau la verificare pana sa apara.La ceilalti mai vechi, raspunsurile apar repede, in functie de cat este de mare traficul pe TPU.(uneori 1 min., alteori 10 min.). Te poti uita la cine iti apare ca fiind ultimii care te-au ajutat si sa mergi la profilul lor si sa cauti raspunsul la intrebarea ta.

| CM7YRE a răspuns:

Imaginile pot fi de orice fel facute in paint, doar sa le salvezi jpeg tongue, si, poate trebuie sa mai astepti pana vezi raspunsurile, poate-s probleme cu site-ul

| Petronela a răspuns:

Incearca mai tarziu si sigur iti va aparea

| Serendipity17 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, dupa putin timp o sa vezi ca apar raspunsurile...

P. S.: fundita?happy

| Boniboon a răspuns:

Nu se aprobase raspunsurile inca, desi tie iti arata ca ai 2. Incearca acum, sigur le arata.