| Elena321 a întrebat:

La scoala avem de facut un proiect pe tema "Toamna.Propoitia" si am facut un grup de 4 fete (cu mine 4 ) si a spus doamna ca trebuie' sa facem proiectul pe o foaie de duplex. Daca este vorba despre toamna propozitia m-am gandit sa punem (noi fetele) ghicitori, propozitii despre toamna, imagini, fragmente din tesxte etc... ce ziceti? imi puteti da alte idei?
Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Auleu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am idei dya!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am de facut la fel mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo te-ai gandit bine, dar adauga si o mica poezie de toamna inventata de tine.Acum,da-mi si tu mie o idee de a face niste prop.de toamna.