| BlackRainbow a întrebat:

La scoala mea anul acesta se va face petrecere de halloween ca si anul trecut iar eu as vrea sa ma imbrac ca o frantuzoaica dar pe net nu gasesc poze cu tinute thinking cel putin nu unele care sa imi placa happy imi puteti da o idee cum sa ma imbrac sau mai bine, sa`mi spune`ti [ daca stiti big grin] cateva site`uri cu tinute! happy Dau Fundiitsaa pentru cele mai dragute big grin!

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Daca vrei sa te imbraci ca o frantuzoaica, incearca sa ai un costum format din acea basca/sapcuta caracteristica, un tricou in dungi, un fular, pantaloni negri si niste pantofi.

Ceva asemanator cu poza asta, numai ca in varianta feminina:
http://www.google.com/......tp?/imgres r:5, s:0

Sper ca te-am ajutat...

| papy3 a răspuns:

Scrii pe Google asa. tinute franta,, si o sa gasesti o gramazie