| JANAKS a întrebat:

Dupa cum stiti peste o saptamana este Halloween-ul skull. Nu am nici o idee in ce sa ma deghizez in caz ca se va face la scoala o petrecere de halloween thinking Ma puteti ajuta? puppy dog eyes
Dau funda. Multumesc anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| maria89nic a răspuns:

Bună!
Asta depinde de bani.Eu zic să te deghizezi în vampir.Pelerine de găsesc uşor.De asemena, şi dinţii sunt căutaţi aşa că nu-s greu de găsit...Mie-mi place costumaţia asta.
Baftă!

Fundă?

| JANAKS explică (pentru maria89nic):

Nu.i rea idea ta dar nu cred ca mi.ar sta bine, daca ai alte idei sunt bine venite tongue

| maria89nic a răspuns (pentru JANAKS):

Ei,; ştiu că răspund cam târziu dar chiar doresc o fundiţă...pentru halloweenul de la anul, te poţi deghiza în zombie. poate asta ţi se potriveşte, spor! fundă?