| emese a întrebat:

La unele telefoane cand te suna cineva si ai telefonul inchis, cand il deschizi iti apare cine te-a sunat...cum pot face sa-mi apara si mie?

8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Nu e de la telefon, este de la operator si din cate stiu Cosmote este singurul care are acest serviciu.
Numai bine, Shinwinking

| marry a răspuns:

Daca ai casuta vocala activata poti primi mesaj cu apelurile tongue

| viki a răspuns:

Stiam ca doar la cosmote se poate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia ca sa ai casuta vocala activata. Si consecintele casutei vocale sunt injuraturile luate de tine din partea prietenilor tai, pentru ca le-a "mancat" din credit!laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce sunt eu... relatii cu clientii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Numai firma de telefonie mobilă Cosmote are așa ceva.
Celelalte rețele de telefonie nu oferă decât cu activarea căsuței vocale.
Poți apela la teleportabilitate: transferul numărului direct la Cosmote. gratuit.
Pa, pa.

| oana_6980 a răspuns:

Merge si in alte retele, dar trebuie sa ai mesageria activata.