| IamGIPSY a întrebat:

Sunt pe cosmote.azi-dimineata m-a sunat cineva, aveam telefonul deschis dar persoanei care m-a sunat ii spunea ca abonatul... nu poate fi contactat.de ce? eu am telefonul deschis dar la cei care suna le da ca e inchis.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai se mai intampla asa si in alte retele nu numai pe cosmote, inchide si deschide telefonul, poate isi revine[daca e de la telefon]daca e de la retea isi revine cand are chef

| daassh a răspuns:

Reteaua poate fi incarcata in momentul acela dar sigur peste un timp se va remedia problema si te va putea suna lumea.