| Les_Adrian_1933 a întrebat:

La voi cum e vremea acum si de unde sunteti? (ex:Tara,oras, vacanta. )...

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Calda - Brasov.

| KellyGreen a răspuns:

Caldut-comarnic, prahova

| cosmin2sun a răspuns:

Din Franta - Toulouse. E foarte cald, cam 35 de grade dar nu se simte asa tare pentru ca e umiditatea foarte mare. 72 la suta fata de Timisoara unde e 36-38 la suta. La tine?

| Les_Adrian_1933 explică (pentru cosmin2sun):

Eu sunt din Belgia(Bruxel), e foarte urat timpul ploua de ceva zile fara incetare. Mai am doua saptamani si ma intorc in tara, sper ca acolo si fie mai cald sa pot sa profia de vacanta pe care o am.

| Cosminovici18 a răspuns:

Tara: Romania
Oras: Iasi
Vremea: Canicula
Vacanta: Dupa examen

| brunetteee a răspuns:

Cu toate ca putin mai devreme a plouat, acum este bine - Constanta.
la tine cum este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mioveni,Arges,24 grade, seminnorat ca sa zis asalaughing.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Racoare,a plouat dimineata cu galeata. tulcea happy

| agirll a răspuns:

Arad...super faina dar e foarte foarte caldhappy funda?

| ThePoet a răspuns (pentru agirll):

Haha! Si eu sunt din Arad si vroiam sa spun acelasi lucru. happy

| Hyora a răspuns:

Canicula :::^^:::
Romania
Iasi
inainte de examen crying

| eduardpuiu93 a răspuns:

Romania, Bucuresti. Rafale de ploaie.

| iSaidNo a răspuns:

Tara:Romania
Orastongueiatra Neamt
Vremea:Foarte foarte foarte cald.
Vacantabig grinupa un an de scoala in care, am facut bataturi de la atata scris, m-am plictisit de orele de mate, si ma doare capu de la atata citit.laughing

PS:Ce am scris acolo era o gluma nu am patit din astea la scoala.winking