| daniopt a întrebat:

La wrestlemania 27 dintre sheamus si daniel bryan cine a castigat?

Răspuns Câştigător
| Fly2Sky a răspuns:

Nimeni din cauza ca in afara ringului erua multi oameni. Daniel a iesit in afara ringului si si-a luat bataie de la wrestlerii aflati in afara ringului. Dupa aia aiesit si sheamus si s-a creat un dezastru.Mai incolo a venti teddy long si a spus sa se faca un royal rumble de cati oameni erau.Acel royal rumble a fost castigat de The great khali. Dar din pacate sheamus si-a pierdut centura in fata lui kofi Kingston la Extreme rules intr-un meci cu mese! Funda!

1 răspuns:
| Chucky_3236 a răspuns:

Http://www.wwe.com/shows/wrestlemania

Ai aici toate meciurile :)