| DeeeaA a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine, va rog!
Va aparea si un al 5-lea sezon din "The vampire diaries" sau doar "The originals" - ca si continuare?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ana8785 a răspuns:

Al 5-lea sezon din The Vampite Diaries va aparea in octombrie 2013 iar "The Originals" va avea premiera pe 15 octombrie.

Poti citi mai multe stiri despre The Vampire Diaries si alte seriale/vedete/ filme etc pe www.blogvedete.com

http://www.blogvedete.com/tag/the-vampire-diaries/

Eu il citesc zinic si l-am mai recomandat unoer prieteni. Sper sa fi fost de ajutor :-)