| SadBoyForever a întrebat:

Legenda cu "Bloody Mary" e adevarata? Eu unul nu cred faza aia, ca daca te duci in fata oglinzii si strigi de 3 ori numele ei vine si iti taie gatul. Am mai citit intrebari cu subiectul acesta pe TPU si multi au zis ca n-au incercat si sincer sa fiu nici n-am de gand sa incerc. Deci, credeti in chestia cu invocatul lui "Bloody Mary" daca o strigi de 3 ori in oglinda?
P.S. Fara raspunsuri la misto.

118 răspunsuri:
| RaresCristi a răspuns:

Nu e doloc, frate!
E o ''inventie'' daca se poate spune, facuta de oameni, in tradevar a fost reala cu poveasta, dar ce dracu!

| irinel98 a răspuns:

Exista bloody mary a incercat un prieten de-al meu si a doua zii era mort in baie

| LittleRed a răspuns:

Mda. Sigur rolling on the floor. Ori ai spus-o la misto si sincer e o gluma bunalaughing, daca nu esti bou. Fara suparare. Si eu personal am facut si nu s-a intamplat nimic. Absolut nimic. SI ALA E DOAR UN FILM! Filmele horror nu sunt adevarate! Of doamne, cand o sa gandeasca lumea?!

| CeaMaiNebunaDupaMineAndraAlexandra a răspuns:

Sincera sa fiu am incercat cu o prietena dar ziua si no s-a intamplat nimicwinking Dar seara ma cam feresc de oglinziwinking laughing

| Boo_Dydu_1996 a răspuns:

Sincer eu nu prea cred ca exista bloody mary dar daca ar fi sa fac chestia aia in oglinda as face-o pentru ca mi se pare draguta si pentru ca am numele ei si mno dar dc sa iti fie frica de ea e doar un mit am vise cu ea mereu si nu imi e frica de ea si nu glumesc eu chiar visez cu ea dar in visele mele ea sufera si nu mi se pare cv wow daca vb despre bloody mary....eu cred ca e un fals desi ma amuzati cum va certati si ma amuza faza ca si eu am facut-o si nu s-a intamplat nimic dar i-am pacalit pe ceilalti din clasa si am facut-o noi sa apara laughing ma rog eu totusi sunt intre si cred si nu cred asa cahappystraight face

| Dragutzaxxx a răspuns:

Sincer iti zic la informatica n-a dat sa facem o compunere pentru halloween si am ales sa scriu o poveste ( Bloody Mary) in seara asta am scris-o si uite indata ma duc si fac chestia la oglinda de acord dar daca patesc ceva dai declaratie? ca sa stiu ca se va afla ce am patit p:s am 12 ani si stau in S; V

| balerinul a răspuns:

Daca dai search pe google o sa vezi ca ritualul de invocare e mai complex decat atat

| Raisa09 a răspuns:

E adevarat...Iti spun eu.
Vara mea a incercat.
Eram la ea intr-o noapte si ea s-a dus la baie si a aprins cateva lumanari si a strigat de 3 ori Bloody Mary in cerc si a venit si a atins-o cu un cutit la gat(era sa moara) si cand a venit in casa mi-a povestit tot si era sa lesin...deci NU incercati!

| AcelashhEdy a răspuns:

Mda. Stiu legenda asta singer nu am incercat nici odata nu prea stiu daca e adevarata sau nu oricum nu incerca-ti.

| Cosmin_Albu_1994 a răspuns:

What? Ba ce spui tu is aberati ca pe net esti mare de poate ti frica sa treci pe langa un betivan in viata reala.nu am nimic cu tine dar veau sa spun ca am incercat am stins becul in baie cu inca 3 prieteni si am aprins lumanari si am tipat ca descreierati la bloody mary aia si cand am iesit eram intregi.

| Purec a răspuns (pentru Cosmin_Albu_1994):

Dupa ce ca ai ratat cu 2 luni subiectul asta, nici nu vezi ironia in ceea ce am scris eu happy Mai mult, ai si incercat sa tipi la oglinda ca bolovanul laughing

| ououmeu a răspuns:

Ce-a mai mare porcarie Bloody Mary sau cum mai e numita sora lui Satana. Povesti de speriat copii nu altceva

| Surugiu_Ella_1997_5cHd a răspuns:

Am incercatlaughing nu in oglinda din camera in oglinda din camera mea nu e mare dar iti poti vedea capulaughing) si app te duci si scrii numele tau si numele prietenilor tai

| Anghelache_Alexandra_1994 a răspuns:

Eu o sa incerc in aceasta seara

| Adyna_Pysikutz_1992 a răspuns:

Este adevarata o fata a incercat si a aparut ear fata a fugit sub petura si apoi nu a patit nimic

| Real_Inna_1975 a răspuns:

Nici eu nu cred dar niste prietene ma tot bat la cap ca sa cred

| Andreiutu32 a răspuns:

Ma voi sunteti chiar prosti? Nu exista Bloody Mary....Am incercat in pnm... LOOOL si nu s-a intamplat nmcstraight face..Am incercat toate metodele posibilelaughing)

| Cinca_Mihaela_1985 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic unii zic ca e asa altii zic ca nu e asa nu stiu sigur

| Alexandra_Miruna_1990 a răspuns:

Eu una am incercat si nu merge! te asigur ca mie nu mi s-a intamplat nimic.

PS : doar ca te cam sperii si iti e frica sa faci unele lucruri singur cateva luni

| K0sMin a răspuns:

Ba legenda asta i o superstitie cititi pe wikipedia detalii despre legendawinking

| Dumitrescu_Aura_1980 a răspuns:

Nici eu nu cred! sincer!