| noname1222 a întrebat:

Buna
voi credeti in povestea cu bloody mary?
credeti ca merge chestia"stai infata oglinzii cu 2 lumanari in mana, strigi de 3 ori bloody mary, iar ea iti apare si iti face ceva rau?"
imi puteti spune povestea lui bloody mary si de ce bantuie oglinzile?
vot+fundita
multumesc

Răspuns Câştigător
| LovxeAngel a răspuns:

Asta e cea mai tare poveste am incercat si eu cu inca 2 fete acum un an parca big grin si nu s-a intamplat nimic.(app trebuie 3 lumanari nu 2)

3 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Asta ai vazut-o intr-un film?hee hee A fost un film de groaza si acela era Candyman.Si tot asa daca ii strigai numele iti aparea in fata si iti facea ceva rau. Prostii oh go on. Dar nici nu as incerca laughinglaughingbig grin Nuj ...iti da un fior :dhee hee parerea meahee hee:d Orqm nu crede in prostii. Doar filmewinking

| AndreeaAnd a răspuns:

Este o legenda americana. Numele adevarat este Mary Worthwood. Era amanta unui doctor. Intr-o zi doctorul a spus ca o paraseste iar ea l-a amenintat ca o sa-i zica nevestei ca el a avut o aventura in timpul casatoriei. Asa ca el s-a enervat si a omorat-o in fata unei oglinzi iar sufletul ei a intrat in oglinda. De aceea bantuie oglinzile.

| LuLu246 a răspuns:

Hey sa stii ca o vreme si eu am fost fascinata de chestia asta...nu exista o poveste, sunt sute. Ba ca era o mireasa, ba ca era o fata care a fost crezuta moarta si ingropata de vie, ba ca era o mama si cineva i-a rapit copii. Nr de lumanari variaza dar un lucru e clar, oglinda si miezul noptii