| Mihai87 a întrebat:

Legendele mor mereu tinere! Sunteti de acord cu mine?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Legendele sunt dispuse sa moara tinere.
Asa de mare e pasiunea lor pentru ceea ce fac.
Au acea atitudine de,, Indiferent ce provocari ma asteapta, voi lupta si voi fi un invingator ''
Will Smith spunea :

,, Singurul lucru pe care eu il vad diferit la mine fata de altii este: Nu mi-e frica sa mor alergand pe banda rulanta. Poti sa ai mai mult talent ca mine; poti sa fii mai inteligent ca mine. Dar daca suntem amandoi pe banda rulanta se pot intampla doar 2 lucruri: Ori tu renunti primul, ori eu mor.E chiar asa de simplu. ‘’

| mona a răspuns:

Nu neaparat

| greyhound a răspuns:

Nu intotdeauna, sunt destule legende care au murit de batranete sau care sunt batrani

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu inteleg ce inseamna asta deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Urpaniel a răspuns:

Nu, sună incredibil de retardat.