| FanLenghelianPăstăMedie a întrebat:

Lenghelienii mei, ce ziceti de Imi Place Sa Mananc? Păstă medie? E un model de urmat pentru copii?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

De ce ar trebui sa fie totul raportat a fi un model pentru copii? Face clipuri ok, vezi si tu ce au unele restaurante de oferit, si macar nu e caterinca ieftina ca si Colo, Vlad Alexandrescu sau Fratii Prastie.

| Invictusman a răspuns (pentru Wr3nch):

Este un model omul acela fiindcă majoritatea Romanilor și Țiganilor sunt cocalari și hoți, needucați, Ipocriți, cu 10 fete și perverși, tipul asta e foarte civilizat, un Roman adevărat, asa cum ar trebui sa fie toți Romanii, civilizați, nu cocalari, violatori, proxeneți și hoți.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar fi un model pentru copii cand clipurile lui nu sunt directionate deloc spre copii
e un alt tip de pe Youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, în sensul că omul face ce îi place și, prin asta, chiar ajută societatea. Când mă duc undeva, e bine să știu unde găsesc cea mai bună mâncare. Desigur, intervine subiectivismul, însă decât deloc...