| SimonaNicoleta20 a întrebat:

M-a întrebat cineva ce este important pentru mine la sexul opus?
La ce se referă?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu conteaza chiar la ce se refera, conteaza la ce te referi tu prin asta, nu? Ce intelegi tu prin asta?

Noi nu stim la ce s-a referit acea persoana, nimeni de aici nu stie 100% decat daca nu este persoana respectiva, pentru ca ar putea sa se refere la partea sentimentala, asteptand un oarecare feedback sau poate la nimic exact, asteptand sa vada ce intelegi tu prin asta.
Asa ca doar tu poti sa dai un raspuns.

| Marius22222222222 a răspuns:

Adica la un barbat.caracter,fizic,bani,etc.asta vroia sa stie

| Titan123 a răspuns:

Cred că sexul opus