| xDxDxDxDxD a întrebat:

M-a intrebat o colega"ce as mai putea vorbi cu un baiat de care imi place, suntem doar amici iar in pauza doar ne salutam si ce facisad"nu prea stiu ce sa-i raspund..ma puteti ajuta? dau >funditabig grin

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Trebuie sa ai ceva in cap totusi ca sa poti tine o conversatie buna.Gandeste-te la ce ai citit in ultima vreme, ce te-a uimit, un film, lucruri paranormale. Vorbeste despre viata de zi cu zi, despre viitor.Mult e pana deschizi odata un subiect apoi intri fara pauze din unu in altu.Depinde daca sunteti si compatibili.