| anonim_4396 a întrebat:

M-a sunat cineva cu nr privat dar nu am răspuns. Voi răspundeți când va suna cineva cu nr privat? Nu va mai întreb dacă pot afla nr de telefon ca știu ca nu am cum happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu răspund niciodată deoarece consider că cine sună cu număr privat nu e persoană serioasă.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Depinde de stare, uneori mai raspund sa vad ce vrea ala/aia, cu unii m-am inteles prea bine, am ras destul, altii doar suna si incep sa injure, in ultima vreme ma suna persoane random de pe numarul lor si ma intreaba de nu stiu cine, ma suna o baba intr-un timp sa intrebe de una Cristina, i-am explicat de cateva ori ca nu e nicio Cristina dar n-aveam cu cine sa ma inteleg, ma amuzam teribil cand suna

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu raspund in general. Si nu... nu ai cum sa afli numarul.

Numai bine! ^_^

| DonEduardo a răspuns:

Nu.